Kome je do morala u politici, neka ide u NSPM

Danas: Kolike su zadate kvote za subotnji skup SNS u Beogradu - cilj sakupiti oko 200 hiljada ljudi

Komentari (4) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 četvrtak, 10 april 2025 12:36
deda Pera
Da se ovako nesto organizuje i forsira moze da padne na pamet samo ludom coveku. Cela Srbija je videla i zna da srpska mladost i sav ostali razuman svet nije za ovo ali pomahnitala Hulja uporno gura narod u sukob i nevolju. Neka im je sa srecom to sto rade i daj boze da se ne napravi neko veliko sr@nje.
Preporuke:
20
2
2 četvrtak, 10 april 2025 13:05
ipak...
Cilj ovog skupa, koji mora da bude po broju impresivan (a biće, ako ni po čemu drugom – ono po režimskim medijskim izveštajima) je da od onog smrdljivog kanalizacijskog jezgra- Ćacilenda, celu Srbiju pretvori (makar i deklarativno) u jedan veliki ĆACISTAN ... da li će im uspeti? Qui vivra, verra!
Preporuke:
17
1
3 četvrtak, 10 april 2025 13:26
Jovan
Stanatri okolnih zgrada bi trebalo da se porude da im ulazi i skriveniji budžaci ne postanu skriveni javni toaleti.
Preporuke:
16
2
4 četvrtak, 10 april 2025 18:49
Ogromna razlika
Na studentske proteste narod dolazi dobrovoljno, u ogromnom broju (Niš, Kragujevac,Beograd dva puta), i pored ometanja od strane režima. Znamo da su autobusi sa protestantima upućivani na vanredne tehničke preglede, otkazivani su polasci redovnih vozova i autobusa i sl.
Na režimske skupove dolazi se često pod prinudom i ucenama, iako režim obezbeđuje prevoz, često i dnevnice, sendviče i sl.
Dovoljno za zaključak pametnom.
Preporuke:
3
0

Anketa

Da li mislite da će u 2025. godini biti održani vanredni parlamentarni izbori?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner