Kome je do morala u politici, neka ide u NSPM

Danas: Studenti u blokadi objavili plan “Protesta za Generalštab” koji će se održati u ponedeljak, 24. marta, na 26. godišnjicu NATO agresije na SRJ

Komentari (8)
1 subota, 22 mart 2025 21:06
Joca
Kad je povod ovakav, niko ne sme da ostane kuući.
Preporuči komentar:
40
3
2 subota, 22 mart 2025 21:36
Plamena Strela
Eto! Bravo deco!Deca su podigla glas da se ove zgrade koje su zlikovci srušili bombama, poklone istim tim zlikovcima, koji žele da od svetionika otpora okupatoru i herojske borbe za slobodu naprave novi kupleraj usred Beograda! Deca, koja uglavnom i ne znaju za trećepozivce 7. puka što izgiboše 1914-te na Varovnicama, a u vreme zlikovačke agresije i rušenja ove zgrade nisu bila ni rođena.A oni koji su svoj radni vek proveli u tim zgradama i znali, umeli i imali hrabrosti da se suprostave čak i pomahnitalom NATO čudovištu, sada ćute. Ćuti Generalštab, ćuti Klub generala i admirala, ćuti Udruženje vojnih penzionera, ćuti SUBNOR, ćute i druga udruženja boraca. Kakvu poruku oni šalju ovoj deci? Kakvi su ljudi koji strepe i drhte pred svojim gospodarem, a treba da brane Otadžbinu?Živela deca!
Preporuči komentar:
36
2
3 subota, 22 mart 2025 22:29
perkins
Dakle;studenti strani placenici brane sruseni generalstab,da ostane kao vecno upozorenje borbe Srbije za slobodu,a tzv veliki patriota gaulajter zeli taj general stab pokloni tim istima koji su ga porusili,to mucko dubre deli i poklanja Srbiju kao da mu je tata ostavio u nasledstvo,niko u istoriji nije tako ponizio Srbiju i Srbe kao taj manijakalni psihopat,pljunuo je na svaku srpsku zrtvu,na sve one Srbe koji su stradali za otadzbinu i slobodu,takva preverzija mentalnog sklopa je nepoznata u modernoj medicini,prosto receno;da opstanemo i sacuvamo drzavu moramo da mu vidimo leda,svaka druga opcija je pogubna za Srbiju i Srbe,kojima dusmani nisu potrebni pored takvog patriote i lidera,polako i sigurno mnogima postaje jasno da je doslo vrema,za prestanak ludila jednog tiranina,nije pitanje da li ce mu policija okrenuti leda,nego kada,jer su svesni da pomraceni um moze narediti pucanje po demonstrantima,napred do slobode!!!,ZIVELA SRBIJA!!!
Preporuči komentar:
28
2
4 subota, 22 mart 2025 22:42
Dušan
Ovo će biti prvi put da N1 prenosi godišnjicu NATO agresije
Preporuči komentar:
35
2
5 nedelja, 23 mart 2025 07:46
Nista ne razumem
SNS je nastavak agresije NATO drugim sredstvima - pohlepom, gluposcu, pokvarenoscu, izadjnistvom, gramizvoscu, sebicnoscu, okrutnoscu, rajetinskom svescu.
Preporuči komentar:
10
1
6 nedelja, 23 mart 2025 10:12
Avangard
Prilika za SLOGU! Trenutak za SLOGU!

NAROD, STUDENTI, Oficiri Hristove Crkve...svi u jednu kolonu!

Ako ima SLOGE, škole i fakulteti će POČETI SA RADOM!
Preporuči komentar:
3
3
7 nedelja, 23 mart 2025 13:56
!!!
Bravo. Kad će ispred osinjaka nemačke i ostalih okupatorskih ambasada? Jer vidim biće i toga. Bravo Bravo Bravo.
Preporuči komentar:
2
0
8 nedelja, 23 mart 2025 17:08
!!!
Bravo Bravo Bravo.
Preporuči komentar:
1
0
Pošaljite komentar
[ Nazad na tekst]

Anketa

Da li mislite da će u 2025. godini biti održani vanredni parlamentarni izbori?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner