петак, 18. април 2025.
 Ћирилица | Latinica

Нови број

Тема: Светска економска криза и Србија (II)
Банер

Претходни бројеви

Банер

Пронађите НСПМ на

&

Нове књиге

Банер

Едиција "Политички живот"

Ђорђе Вукадиновић: Од немила до недрага

Банер
Банер
Банер

Часопис НСПМ или појединачне текстове можете купити и у електронској форми na Central and Eastern European Online Library

Банер
Банер
Коме је до морала у политици, нека иде у НСПМ

Немачки "Цајт": Адут Александра Вучића је решење за Косово и због тога је Брисел необично тих када је реч о манипулацијама на изборима у Србији. У њему виде јаког човека који ће објаснити Србима да је Косово неповратно изгубљено

Kоментари (7) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 четвртак, 04 јануар 2024 14:45
micky
Istrcace jos jedan uz njega i povikace... Cudo, dogodilo se cudo...
Препоруке:
25
2
2 четвртак, 04 јануар 2024 15:51
Владимир Проглас
очас посла!
Препоруке:
18
2
3 четвртак, 04 јануар 2024 16:06
Велеиздајник
У њему виде јаког човека који ће објаснити Србима да је Косово неповратно изгубљено



Већег издајника Србија није никада имала!
Препоруке:
39
4
4 четвртак, 04 јануар 2024 17:13
Тачно
....
Препоруке:
15
5
5 четвртак, 04 јануар 2024 19:09
Oposum
Upravo to, u pravu su Švabe naravno. Razlog tolerisanja Vučićevog bezumnog ponašanja od strane Brisela je upravo to, što im je baš taj bezumni Vučić sada preko potreban jer niko osim njega neće izvršiti groznu veleizdaju Srbije na bolji način. Zato ga i tolerišu. Znaju da će im uskoro, onako kako je i do sada radio, dovršiti izdaju Kosmeta u celosti i u potpunosti ga odvojiti od Srbije zauvek, i nikako ne žele takvog aduta da puste niz vodu pa makar on krao izbore na još gori način i od ove krađe jer im je preko potreban baš ovaj Vučić naravno. A čim bude obavio veleizdaju do kraja, i slomio kičmu Srbiji i Republici Srpskoj u potpunosti, uveo sankcije Rusiji, rasprodao sve ostalo što u Srbiji vredi, odmah tada uslediće šut karta iz Brisela i biće u potpunosti odbačen, a dotle ne, dotle može Vučić da otvori i kiosk za prodaju i kupovinu glasova u sred Beograda oni mu neće zameriti.
Препоруке:
27
9
6 петак, 05 јануар 2024 05:16
Aleksandar
Odmah ga u zatvor! Izbori su dokazano pokradeni!
Препоруке:
0
0
7 петак, 05 јануар 2024 18:34
Ljubiša Jovašević
Mislim da nije Vučić podržan zato što je potreban da objasni kakva je situacija sa Kosovom i da je za Srbiju sadašnje stanje gotova stvar. On je zadržan i podržan jer je doveo do stanja u kom je Kosovo postalo Kosovo a ne takozvano Kosovo. On je stvorio u Evropi jos jednu državu i zaista zaslužuje epotet državptvorca ali i destruktora države Srbije što mu je takođe uspelo.
Препоруке:
0
0

Анкета

Да ли мислите да ће у 2025. години бити одржани ванредни парламентарни избори?
 

Република Српска: Стање и перспективе

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер