Ова наша политика која се тренутно води према Косову и Метохији једнака је трчању лисице око ћупа или кљуцање роде по тацни са празном супом. Срби на Косову и Метохији су препуштени сами себи. Последњи Мохиканци? Ми који би хтели било шта, позитивно да урадимо, не можемо да урадимо осим да куцкамо по тастатури, празно, бедно, јадно ... . Од чувања мира и стабилности имамо ништа. Нисам депресиван, тужан, дефетиста, ово је реално стање које проживљавамо, хтели да признамо или не.
Препоруке:
1
1
2
понедељак, 12 децембар 2022 10:03
Све, али све...
што су власти у Србији, нарочито ова, учиниле за Космет - урађено је у погрешно време и начин; и све што је требало урадити - није урађено у правом тренутку.
Препоруке:
1
1
3
понедељак, 12 децембар 2022 14:13
!!!
To je bar lako ako ti je toliko stalo do onih ljudi koji mrznu kosti po tvojim barikadama.Pokaži nam veleizdajniče šta si potpisao u Briselu pa da vidimo šta je istina.
Ali ne, nećeš ti to kukavče, jer kako da prikriješ ono što si pre neki dan potpisao u Tirani.
Ali ne, nećeš ti to kukavče, jer kako da prikriješ ono što si pre neki dan potpisao u Tirani.